سود ۲۳ میلیون دلاری با میم کوین سولونا
اخبار ارز دیجیتال

سود ۲۳ میلیون دلاری با میم کوین سولونا

23-million-dollar-profit-with-meme-coin-solana

یک معامله‌گر میم‌کوین موفق شد با خرید و فروش چندین توکن با مضمون میم کوین سولانا سود 23 ملیون دلاری به جیب بزند. 

مطالعه اخبار بلاکچین روز دنیا در بلاکچین نیوز

سود چند میلیون دلاری با میم کوین سولونا

در تاریخ ۲۶ آوریل، شرکت تحلیل بلاکچین Lookonchain تراکنش‌های یک معامله‌گر با حسابی معاملاتی سولانا به نام “paulo.sol” را ردیابی کرد. کیف پول ارز دیجیتال این فرد توانست از توکن‌های میم مانند Dogwifhat (WIF)، Jeo Boden (BODEN) و Bonk (BONK) سود قابل توجهی کسب کند.

پیشنهاد مطالعه : ریزش قیمت توکن ezETH

سود توکن Bonk

این معامله‌گر در اوایل ۱۱ نوامبر ۲۰۲۳ روی توکن Bonk سرمایه‌گذاری کرد. او متوجه افزایش قیمت این توکن میم شد و اقدام به خرید آن کرد. سپس این معامله‌گر با خرید در کف قیمت و فروش در سقف قیمت، اقدام به معاملات نوسان گیری کرد. در مجموع، این معامله‌گر حدود ۶.۲۸ میلیون دلار از معامله Bonk سود به دست آورد.


توکن WIF و BODEN

از طرفی، این معامله‌گر همچنین به توکن های WIF و BODEN علاقه زیادی نشان داد. زمانی که این توکن‌ها برای اولین بار وارد بازار شدند، این معامله گر میم سولانا بلافاصله به سراغ آن‌ها نرفت.

با این حال، او زمانی که این توکن‌ها برای اولین بار روند صعودی به خود گرفتند، به شکل عجیبی شروع به خرید این توکن  کرد. این معامله‌گر خرید WIF را از ۴ دسامبر ۲۰۲۳ و معامله BODEN را از ۶ مارس آغاز کرد. در مجموع، این معامله‌گر از معاملات WIF حدود ۹.۵۱ میلیون دلار و از BODEN حدود ۷.۰۴ میلیون دلار سود کسب کرد.

پیشنهاد مطالعه : NFTهای GoMining حاکمین جدید ماینینگ بیتکوین

سود 23 میلیون دلاری از میم کوین سولونا

به‌طور کلی، این معامله‌گر با خرید و فروش توکن‌های میم مبتنی بر سولانا بیش از ۲۲.۸۳ میلیون دلار سود خالص به دست آورد. در حالی که این معامله‌گر قبلاً میلیون‌ها دلار سود کسب کرده است، اما در زمان نگارش این متن، هنوز ۷.۶ میلیون دلار توکن BODEN و ۵.۷ میلیون دلار توکن WIF در کیف پول او وجود دارد.

علاوه بر این مین‌کوین‌ها، این معامله‌گر شروع به سرمایه‌گذاری روی سایر مین‌کوین‌ها کرده است. کیف پول ارز دیجیتال او شروع به خرید توکن‌هایی به نام Pup (PUPS) و Popcat (POPCAT) کرده است.

این معامله‌گر ۱.۷۷ میلیون دلار روی POPCAT و تقریباً ۶ میلیون دلار روی PUPS سرمایه‌گذاری کرده و به بزرگترین دارنده آن در سولانا تبدیل شده است.

پیشنهاد مطالعه : مفهوم فاد (FUD) در بازار کریپتو و انواع آن

تمجید از تریدر میم کوین سولونا

اعضای جامعه کریپتو به دلیل حرکات چشمگیر این معامله‌گر از او بشدت تمجید کرده اند. یکی از کاربران توییتر گفت که این معامله‌گر “خوش شانس” نبوده است، بلکه “تخصصی بیشتری” نسبت به دیگران داشته است.

کاربر دیگری گفت که این معامله‌گر “دست‌های الماسی” دارد، اصطلاحی که برای توصیف معامله‌گران ارز دیجیتال که حتی تحت فشار هم می‌توانند توکن‌های خود را نگه دارند، استفاده می‌شود.

این معامله‌گر تنها نمونه‌ای از افراد زیادی است که از تب مین‌کوین‌های سولانا سود برده‌اند. در تاریخ ۲۹ دسامبر، یک معامله‌گر تنها با سرمایه‌گذاری ۶۲ دلار روی یک توکن میم مبتنی بر سولانا، ۲ میلیون دلار سود خالص به دست آورد. در تاریخ ۳ آوریل، معامله‌گر دیگری توانست تنها در یک ساعت ۱۳,۰۰۰ دلار را به ۲ میلیون دلار تبدیل کند، چرا که تب مین‌کوین همچنان ادامه دارد.


کامنت ها

ارسال کامنت

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *