ایردراپ Rocky Rabbit رقیب همستر
ایردراپ ارزدیجیتال

ایردراپ Rocky Rabbit رقیب همستر

rocky-rabbit-airdrop

در این مقاله به بررسی ایردراپ Rocky Rabbit ، نحوه دریافت جوایز آن، معیارهای واجد شرایط بودن، مزایا و موارد دیگر می پردازیم.

مطالعه اخبار حوزه بلاکچین در بلاکچین نیوز

Rocky Rabbit چیست؟

به تازگی همستر کامبت قیمت توکن خود را اعلام کرد که بسیار کمتر از حد انتظار بود. اکثر کاربران احساس کردند که وقت خود را تلف کرده اند. اگر به دنبال بازی بهتر از همستر هستید، راکی ربیت اینجاست. راکی ربیت در کوتاه ترین زمان در تاریخ ربات های تلگرام مبتنی بر کسب درآمد به 1 میلیون بازیکن رسید.

آنها 1 میلیون کاربر دارند و حالا چه می شود اگر بگویم هنوز زود است؟ بله! همستر کامبت 200 میلیون کاربر دارد و زمانی که راکی ربیت فراگیر شود، کاربران مشابهی را نیز جذب خواهد کرد. این فرصت شما برای کسب جوایز اولیه هیجان انگیز است.

بیایید به گیم پلی راکی ربیت برسیم. اساسا، شما فقط باید برای جمع آوری جوایز ضربه بزنید. این بازی از طریق یک ربات تلگرام و مرورگر داخلی آن کار می کند. در رابط بازی آن، هر چه بیشتر ضربه بزنید، جوایز بیشتری دریافت می کنید.

شرایط شرکت در ایردراپ Rocky Rabbit

هیچ شرط خاصی برای شرکت در این بازی وجود ندارد. هر کسی که یک گوشی هوشمند و یک حساب تلگرام داشته باشد می تواند با کلیک برروی لینک شرکت کند.

راهنمای گام به گام برای دریافت جوایز

  1. 1. به ربات تلگرام رسمی راکی ربیت مراجعه کنید. روی "شروع" کلیک کنید.
  2. 2. روی بازی کلیک کنید و از طریق مرورگر داخلی تلگرام به وب سایت راکی ربیت هدایت خواهید شد.
  3. 3. جنسیت خود را انتخاب کنید. شما می توانید یک خرگوش پسر یا یک خرگوش دختر باشید.
  4. 4. پس از انتخاب جنسیت، زبان خود را انتخاب کرده و روی "شروع" کلیک کنید.
  5. 5. افراد تازه وارد با ثبت نام اولیه 10000 سکه در حساب خود خواهند داشت. حالا برای کسب درآمد بیشتر روی خرگوش خود ضربه بزنید. به همین سادگی!

توجه: اگر برای مدت طولانی ضربه نزنید، وب اپلیکیشن راکی ربیت به طور خودکار بسته می شود. در این صورت، باید بازی را دوباره راه اندازی کنید.

پیشنهاد مطالعه : معرفی ایردراپ City Holder تلگرام


چگونه درآمد خود را در راکی ربیت افزایش دهید؟

علاوه بر بازی ضربه زدن، چندین راه دیگر برای کسب درآمد وجود دارد. این موارد شامل استخراج، معرفی دوستان، دنبال کردن شبکه های اجتماعی آنها و موارد دیگر می شود. بیایید وارد جزئیات شویم.

کسب درآمد از طریق استخراج

استخراج در راکی ربیت به این صورت کار می کند که شما با تامین مواد مغذی و سایر مکمل ها برای بدن خرگوش خود، امتیاز ساعتی دریافت می کنید. در اینجا خرگوش خود را آموزش می دهید تا به نسخه بهتری از خود تبدیل شود. کارهای اولیه عبارتند از:

  • تغذیه: بدن خود را با تغذیه مناسب تقویت کنید.
  • مکمل ها: عملکرد خود را با مکمل های مناسب بهبود بخشید.

پس از تکمیل این کارها، لیست بلندبالایی از کارهای دیگر باز می شود. این کارها سرگرم کننده و هیجان انگیز هستند، از خوردن صبحانه تا سرمایه گذاری در استارتاپ ها و انجام امور خیرخواهانه را شامل می شوند.

کسب درآمد از طریق مبارزه

این یک گزینه آینده دار است. شعار "برای پیروزی در نبرد نهایی، تمرین خود را استاد کنید" به نظر می رسد یک بازی شبیه سازی پیشرفته باشد. [احتمالا اطلاعات بیشتری به زودی منتشر شود.]

دعوت از دوستان

وقتی یک دوست را دعوت می کنید، شما و دوستتان 5000 امتیاز دریافت می کنید. اگر دوستی را با تلگرام پریمیوم دعوت کنید، هر دوی شما 25000 امتیاز دریافت می کنید. سعی کنید تا جایی که می توانید دوستان بیشتری را دعوت کنید.

دریافت سایر ایر دراپ ها

از طریق این گزینه، می توانید در سایر ایر دراپ ها شرکت کنید. شاید آنها شرکای اکوسیستم راکی ربیت باشند. ایر دراپ های فعلی موجود، ایر دراپ Toncoin و RabBitcoin هستند. ما در مقاله دیگری به آنها خواهیم پرداخت.

آیا راکی ربیت قابل اعتماد است؟

طبق وب سایت رسمی راکی ربیت، این بازی کسب درآمد توسط بایننس، بای بیت، اوکی اکس، سولانا و تون کوین حمایت می شود. این به این معنی نیست که حتما قابل اعتماد باشد. به هر حال، مهم است قبل از صرف وقت خود برای این بازی، بررسی دقیق انجام دهید.

نحوه برداشت درآمد

راکی ربیت هنوز هیچ روشی برای برداشت اعلام نکرده است. این یک کمپین بسیار جدید است و شاید بعدا روش های برداشت را اعلام کنند. برای دریافت به‌روزرسانی در مورد روش برداشت، کانال اطلاع رسانی رسمی آنها در تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی مانند توییتر و دیسکورد را دنبال کنید.

نتیجه گیری

بازی های کسب درآمد زیادی وجود دارد و راکی ربیت فقط یکی از آنهاست. با این حال، شاهد هجوم بسیاری از کاربران به این پلتفرم هستیم. این یک پدیده جدید است و پیشنهاد می کنیم آن را امتحان کنید.

این بازی زمان و انرژی زیادی از شما نمی گیرد. در بازی ضربه زدن شرکت کنید، ارتقاء دهید، رقابت کنید، تیم تشکیل دهید و سایر ایر دراپ های انحصاری را به دست آورید. موفق باشید!

توجه: در متن اصلی ذکر شده است که وب سایت رسمی راکی ربیت ادعا می کند توسط شرکت های بزرگی حمایت می شود، اما این به معنای قابل اعتماد بودن کامل بازی نیست.


کامنت ها

ارسال کامنت

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *