صرفنظر Coinbase از مهاجرت توکن ASI در جریان ادغام 7.5 میلیارد دلاری
اخبار ارز دیجیتال

صرفنظر Coinbase از مهاجرت توکن ASI در جریان ادغام 7.5 میلیارد دلاری

Coinbase-opts-out-of-ASI-token-migration

با وجود تصمیم کوین‌بیس، کاربران همچنان می‌توانند با استفاده از والت‌های خودنگهدارنده (self-custodial wallets) برای توکن‌های هوش مصنوعی (AI) خود، در این ادغام 7.5 میلیارد دلاری شرکت کنند.

مطالعه اخبار بلاکچین در بلاکچین نیوزپیپر

صرفنظر Coinbase از مهاجرت توکن ASI

صرافی کوین‌بیس تصمیم گرفته است تا از پشتیبانی از مهاجرت آتی اتحادیه هوش مصنوعی فوق العاده (ASI) برای کاربران خود صرف نظر کند. این مهاجرت شامل ادغام توکن‌های 7.5 میلیارد دلاری بین پروتکل‌های هوش مصنوعی SingularityNet، Fetch.ai و Ocean Protocol است.

قرار است توکن‌های هوش مصنوعی Ocean (OCEAN) و Fetch.ai (FET) در ماه جولای ادغام شده و توکن‌های ASI راه‌اندازی شوند. برنامه بر این است که ابتدا در تاریخ ۱ جولای، توکن‌های OCEAN به FET مهاجرت داده شوند. سپس در ادامه‌ی همان ماه، توکن‌های حاصل از ادغام (FET) به ASI تبدیل خواهند شد.

راه حلی برای دریافت توکن‌های قبل از ادغام

با وجود عدم پشتیبانی، کوین‌بیس همچنان به کاربران خود اجازه می‌دهد تا طبق معمول به معاملات FET و OCEAN ادامه دهند. همچنین، آن‌ها راه حلی را برای کاربران به اشتراک گذاشته‌اند:

«پس از راه‌اندازی مهاجرت، کاربران می‌توانند با استفاده از یک والت خودنگهدارنده، مانند والت کوین‌بیس، توکن‌های OCEAN و FET خود را به ASI منتقل کنند. ادغام توکن ASI با تمام والت‌های نرم‌افزاری اصلی سازگار خواهد بود.»

پیشنهاد مطالعه : هنگ کنگ توانایی‌های خود در زمینه رمزارز و وب3 را در تورنتو به نمایش گذاشت


برنامه‌ای برای مهاجرت روان توکن ASI

در زمان اعلام اولیه‌ی ادغام در ماه مارس، مشخص شد که کاربران می‌توانند توکن‌های FET را با نرخ ۱ به ۱ با ASI تعویض کنند. بر اساس اعلام Fetch.ai:

«اگر توکن‌های OCEAN و AGIX را روی یک صرافی نگه‌داری می‌کنید، نیازی به انجام هیچ اقدامی نیست. ما با هر صرافی همکاری خواهیم کرد تا اطمینان حاصل شود که تبدیل به صورت روان انجام شده و دارایی‌های شما به طور خودکار توسط صرافی به توکن‌های ASI تبدیل شوند. دیگر توکن‌های OCEAN یا AGIX را روی صرافی مشاهده نخواهید کرد، اما نگران نباشید! توکن‌های شما همچنان در آنجا هستند، فقط به دنبال نماد ASI باشید.»

اتحادیه‌ی نوین هوش مصنوعی فوق العاده (ASI) یک هدف مشترک را دنبال خواهد کرد: توسعه‌ی پروتکل‌های هوش مصنوعی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک‌چین که توسط نهادهای متمرکز یا ذینفعان بزرگ قابل کنترل نباشند.

از نظر عملکرد بازار، هر دو توکن FET و AGIX پس از ثبت روند نزولی سه ماهه، در تاریخ ۲۰ ژوئن بیش از ۳۰ درصد افزایش یافتند.

افزایش ارزش توکن‌های هوش مصنوعی به ادغام اعلام‌شده‌ی آن‌ها با Ocean Protocol برای تشکیل بزرگترین اکوسیستم غیرمتمرکز هوش مصنوعی نسبت داده شد.

کامنت ها

ارسال کامنت

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *