ادغام بلاکچین TON منجر به افزایش امنیت
اخبار ارز دیجیتال

ادغام بلاکچین TON منجر به افزایش امنیت

TON-integration-enhances-digital-asset-security

شرکت کوبو، ارائه دهنده خدمات نگهداری و کیف پول دارایی دیجیتال، اعلام کرده است که از شبکه باز (TON) پشتیبانی خواهد کرد. این ادغام، راه‌حل‌های جامع نگهداری دارایی دیجیتال کوبو را به بلاکچین TON، از جمله کیف پول های نگهداری و فناوری کیف پول محاسبات چند طرفه، ارائه می‌کند. از طریق این همکاری، کوبو توکن بومی TON (TON)، نات‌کوین (NOT) و استیبل کوین‌هایی مانند تتر (USDT) را یکپارچه خواهد کرد.

مطالعه اخبار بلاکچین در بلاکچین نیوزپیپر

ادغام TON

ادغام کوبو و TON پس از موج عظیمی از پشتیبانی وب ۳ برای این بلاکچین که زیرساخت پلتفرم تبلیغات جدید تلگرام را تامین می کند، صورت می گیرد.

هدف از این ادغام، بهبود امنیت و انعطاف پذیری مدیریت دارایی های دیجیتال برای مشتریان نهادی و افزایش خدمات ارائه شده توسط کوبو است.

اگرچه افزودن بلاکچین TON به خدمات کوبو می تواند از نظر پشتیبانی از توکن برای این ارائه دهنده کیف پول مفید باشد، اما معماری چند زنجیره ای و فناوری تکه تکه سازی TON می تواند موانع فنی متعددی ایجاد کند.

انطباق با قوانین

سابقه پلتفرم کوبو در زمینه ارائه خدمات به مشتریان نهادی، نشان دهنده انطباق آن با قوانین است.

با تأیید اخیر Toncoin توسط کمیته خدمات مالی و تنظیم مقررات قزاقستان (AFSA)، این مشارکت برای کوبو یک حرکت استراتژیک به شمار می رود.

به دنبال تأیید AFSA، Toncoin به لیست ۱۰۷ ارز دیجیتال تایید شده توسط دولت قزاقستان پیوست.

پیشنهاد مطالعه مقاله : کاهش 44 درصدی میزان فروش NFT


شکار آسان فریبکاران در TON

با وجود موفقیت اکوسیستم TON، همانطور که یو شیان، بنیانگذار SlowMist توضیح می دهد، شاهد افزایش حملات فیشینگ در این بلاکچین بوده ایم.

شیان در 24 ژوئن استدلال کرد که اکوسیستم تلگرام "خیلی آزاد" است و لینک های فیشینگ از طریق گروه های پیام رسان، ایردراپ ها و سایر "روش های فریب آمیز" در این پلتفرم منتشر می شوند.

اگرچه پیام رسان تلگرام به طور معمول نیازمند اتصال شماره تلفن به حساب کاربری است، شیان توضیح داد که خطرات فیشینگ برای کاربران با شماره های ناشناس بیشتر است.

این نوع از حساب های کاربری به سیم کارت ها متصل نیستند و در نتیجه، اگر توسط بازیگران مخرب در پلتفرم فریب داده شوند، حساب آنها قابل بازیابی نخواهد بود.

کامنت ها

ارسال کامنت

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *