ایردراپ ZK در PancakeSwap
اخبار ان اف تی

ایردراپ ZK در PancakeSwap

PancakeSwap-rewards-users-with-ZK-token-airdrop

PancakeSwap، صرافی غیرمتمرکز چند زنجیره‌ای (DEX)، از راه‌اندازی بسیار قوی و قابل توجه ایردراپ ZK  برای پاداش به جامعه خود خبر داد. این برنامه از تاریخ ۵ جولای ساعت ۱۰:۳۰ صبح به وقت هماهنگ جهانی آغاز شده و تا ۵ آگوست در همین ساعت ادامه خواهد داشت.

مطالعه اخبار بلاکچین در بلاکچین نیوز

ایردراپ ZK

این پلتفرم به منظور قدردانی از حمایت‌های مستمر از راه‌اندازی zkSync PancakeSwap از جولای ۲۰۲۳، اقدام به توزیع رایگان (ایردراپ) ۲,۴۵۲,۱۲۸ توکن zkSync (ZK) بین کاربران خود می‌کند.

این ابتکار پس از آن صورت می‌گیرد که PancakeSwap موفق به عبور از حجم معاملات ۳ میلیارد دلاری، ارزش کل قفل‌شده (TVL) ۵ میلیون دلاری و بیش از ۱.۹ میلیون تراکنشگر کل شد.

پیشنهاد مطالعه : معرفی ایردراپ cex.io


شرایط دریافت توکن‌های رایگان (ایردراپ):

در حال حاضر، توزیع این توکن‌ها برای دارندگان veCAKE، تامین‌کنندگان نقدینگی، معامله‌گران فعال، مشارکت‌کنندگان در کمپین Traverse، کاربران پیش‌بینی zkSync و رأی‌دهندگان در Gauge های zkSync که شرایط لازم را داشته باشند، آزاد است.

ایردراپ zkSync به گونه‌ای طراحی شده است تا علاوه بر دارندگان توکن‌های قفل‌شده‌ی کیک (veCAKE)، مشارکت‌کنندگان گذشته و آینده را نیز پاداش دهد.

کاربران فعال که از طریق معامله، تأمین نقدینگی و مشارکت در ابتکارات قبلی zkSync به پلتفرم کمک کرده‌اند، واجد شرایط دریافت ایردراپ خواهند بود.

این ایردراپ همچنین به مشارکت‌کنندگان آینده که برای افزایش رشد پلتفرم، نقدینگی را تأمین کرده و با zkSync PancakeSwap معامله می‌کنند، توزیع خواهد شد.

تیم PancakeSwap در مصاحبه با Cointelegraph در رابطه با ایردراپ ۲.۴ میلیون توکن ZK گفت: “ایردراپ zkSync به گونه‌ای طراحی شده است تا هم مشارکت‌کنندگان قدیمی که از مسیر ما حمایت کرده‌اند و هم کاربران جدید که به طور فعال با PancakeSwap درگیر هستند را پاداش دهد.”

در زمان انتشار این خبر، توزیع ایردراپ برای دارندگان veCAKE و دسته‌ی کاربران مشارکت‌کنندگان گذشته در دسترس است.

برای دریافت توکن‌های ZK، کاربران واجد شرایط باید کیف پول خود را به صفحه‌ی اصلی پلتفرم PancakeSwap متصل کرده و راهنمای اعلان پاپ‌آپ را دنبال کنند.

هرگونه توکن ادعان نشده، مجدداً به اکوسیستم PancakeSwap برای توسعه‌ی آتی و ابتکارات جامعه اختصاص خواهد یافت.


کامنت ها

ارسال کامنت

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *